Wyświetl pojedynczy post
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5451
Stary 25.09.2011, 21:09
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Dać odpocząć Kirmowi i kim mamy grać? Tak krawiec kraje jak mu materii staje. Najgorzej gramy z tyłu, ale niestety mamy pokraki w stylu Jaliensa i Diaza, i tylko jednego napastnika, którego po meczu z Ruchem prawie trzeba było znosić z boiska ze zmęczenia. Ciekawe kto zagra z Twente, a potem z Legią?
Dzisiaj krawcowi materii stawało na postawienie na Małego i Ilieva ew Meliksona, Pajilic był na ławce. Opcji było w piz.du, upór Maaskanta na stawianie na kolesia bez formy od pół roku jest zatrważający.

Wolfy, ja piszę z perspektywy przedmeczowej, a juz wtedy było wiadomo że Andraż jest na teraz słabiutki.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując