Oldpara napisał(a):

|
Dać odpocząć Kirmowi i kim mamy grać? Tak krawiec kraje jak mu materii staje. Najgorzej gramy z tyłu, ale niestety mamy pokraki w stylu Jaliensa i Diaza, i tylko jednego napastnika, którego po meczu z Ruchem prawie trzeba było znosić z boiska ze zmęczenia. Ciekawe kto zagra z Twente, a potem z Legią?
|
Dzisiaj krawcowi materii stawało na postawienie na Małego i Ilieva ew Meliksona, Pajilic był na ławce. Opcji było w piz.du, upór Maaskanta na stawianie na kolesia bez formy od pół roku jest zatrważający.
Wolfy, ja piszę z perspektywy przedmeczowej, a juz wtedy było wiadomo że Andraż jest na teraz słabiutki.