pzkwr napisał(a):

|
Po co prowokujesz?! Wygrany mecz, świetna atmosfera, sprawa z Małeckim przycichła (dostał przy schodzeniu brawa od pikników), ale zamiast się cieszyć, najlepiej komuś d..dolić! Ochłoń chłopie....
|
To powinien być właściwy adresat twojego posta