Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 25.09.2011, 21:00
Mecz walki i chwała naszym, że go podjęli Po meczu było widać ile ich to kosztowało - połowa składu leżała na boisku. Dla mnie to może być taki mecz na przełamanie jak w ubiegłym roku z Cracovią.
Odpowiedz cytując