wolfy napisał(a):

|
O, się zaczyna. Teraz już nie tylko Małecki sabotuje grę, ale i Melikson...
|
Nie o to chodzi a o sytuacje jaka była w pewnym okresie gdy był Brożek. Daj Brożkowi on coś zrobi. Teraz było daj Meliksonowi i niech się martwi.
Chowanie się za nim, tak jak chwilę wcześniej daj Małeckiemu może coś zrobi a jak nie to i tak sam sobie weźmie
Jedno co jest godne zauważenia. Jirsak pierwszy raz od x czasu był zawodnikiem który wrzucił piłkę tam gdzie ona powinna lądować.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.