Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
m94
Member
Od: 05.2011
Offline
#
164
25.09.2011, 20:17
Takie pytanie kiedy Wisła gra następny mecz w futsalu na Reymonta bo nigdzie nie mogę znaleźć terminu ?
m94
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m94
Znajdź inne posty napisane przez m94