Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 25.09.2011, 20:09
1 polowa byla bardzo slaba ,gol Bitona na ktory nie zasluzylismy ,ale po przerwie to juz byla niezla wojna na boisku , brawo ze nasi sie 2 razy podniesli i wyrwalismy te 3 punkty
Odpowiedz cytując