Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 25.09.2011, 19:48
Czy nie wydaje wam sie, ze co jest nie halo z przygotowaniem fizycznym? (Iliev to juz wogole ciekawostka) fakt zagralismy dodatkwe 7 meczy ale dzis na koncu oddychalismy rekawami a p gwizdku pilkarze poprostu padli z wykonczenia. Mamy jeszcze 5 meczy w LE, i nie napawa to optymizmem wiedzac, ze bedziemy jeszcze bardziej zmeczeni. Nie widze tego np. po Legii a tez graja spro. Dodatkowo jak widac lawka jest bardzo krotka a przy tych kontuzjach wlasciwie mamy 2 zmiennikow Jirsaka i Wilka.
Odpowiedz cytując