Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16802
Stary 25.09.2011, 19:45
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Legia wprowadza bardzo dużo młodych do składu i to im może zaprocentować. U nas natomiast wolą ogrywać Lameya i Jaliensa, bo są perspektywiczni ;/
No Lamey to już chyba sobie nie pogra, bo Marco prezentuje wyśmienitą formę.
Odpowiedz cytując