Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 25.09.2011, 19:17
Takie mecze robią frekwencje. Ogromne emocje, świetna atmosfera - nie sądzę by ktokolwiek żałował wydanych złotówek czy poświęcenia 2 godzin na ten mecz.

Mankamenty w naszej grze - było ich sporo ale dziś mi się nie chce o nich pisać
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując