Lysy napisał(a):

|
To nie stawianie na drewnianego Diaza, który raz na pół roku coś strzeli a w tym czasie popełni naście błędów w obronie czyni Roberta trenerem. Przemyśl to.
|
To była ironia, do wszystkich krytykantów Diaza i Roberta za to, że go wystawia. Dziś oprócz tego gola miał parę naprawdę dobrych interwencji w obronie. Jak wróci do formy to możemy mieć z niego pożytek. I tak nie ma innej opcji w tym momencie na lewej.