mitmichael napisał(a):

|
Oby z Meliksonem nic nie bylo powaznego - Małego to sie jeszcze da zastapic a Maora bardzo trudno.
|
Mamy dwóch bocznych pomocników, z których jeden ma siły na 70 minut gry. Nie da się zastąpić ani Maora, ani Małeckiego, ani Ilieva... Wszyscy piłkarze ofensywni prezentujący jakiś poziom są u nas absolutnie nie do zastąpienia.
EDIT: Dobrze, że potrafiliśmy wygrać bez Meliksona.