Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2011, 18:32
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Oby z Meliksonem nic nie bylo powaznego - Małego to sie jeszcze da zastapic a Maora bardzo trudno.
Mamy dwóch bocznych pomocników, z których jeden ma siły na 70 minut gry. Nie da się zastąpić ani Maora, ani Małeckiego, ani Ilieva... Wszyscy piłkarze ofensywni prezentujący jakiś poziom są u nas absolutnie nie do zastąpienia.

EDIT: Dobrze, że potrafiliśmy wygrać bez Meliksona.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2011 o godz. 21:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując