|
Wygraliśmy zasłużenie i to realnie bez Meliksona i Małeckiego i to z silnym rywalem. Siłą tej Wisły jest szeroka kadra, takie fakty.
W okienku zimowym 3 jakościowe transfery do każdej formacji. Zgrywanie drużyny (asekuracja !), a mistrzem Polski i tak będzie mistrz rundy wiosennej. Jak wiosną zagramy jak trzeba to będzie stary, nowy mistrz na 2012 czyli Wisła Kraków.
Pozdr.
|