Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.09.2011, 18:12
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Ech, kiedyś będziemy mieć dobrego trenera, a wtedy wszystkie mecze po 6-0 będziemy wygrywać...

Co do meczu - super. Widać, że i w Ruchu leszcze nie grają.

Niewątpliwie widać jednak, że Pareiko wiecznie na dobrym poziomie grał nie będzie i powoli trzeba rozglądać się za bramkarzem. Tym bardziej, że kontrakt kończy mu sie już w czerwcu...

Z linii obrony dobra gra Jovanovicia - to chyba jedyny obrońca z którego Wisła może mieć pożytek.
Tu nie chodzi o to żeby wygrywać z każdym 6:0. Chodzi tu o to żeby formacje wiedziały jak się ustawiać i poruszać. zeby kazdy zawodnik wiedział którą strefę kryje (a nie dubluje się z innym zawdonikiem, jak Jaliens z Chavezem), żeby wiedział kogo i gdzie asekuruje, żeby obrońcy boczni w systemie 4-5-1 pracowali wymiennie ze skrzydłowymi, że nie da się budować taktyki i meczu jedynie na wyobraźni i kreatywności 2-3 zawodników, jakaś baza taktyczna i schematy musza być ustalone, a tego wszystkiego nie ma.
Nadal wierzę, że to spisek że drużyna gra słabo, ale coraz mniej. Dlaczego? Dlatego że coraz wyraźniej widać, że my te mecze nawet nie wygrywamy wybieganiem (po meczu z Ruchem piłkarze umierali...), tylko zwyczajnie wygrywamy je dlatego że i tak przeciwnicy są słabsi od nas.
Odpowiedz cytując