Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 25.09.2011, 18:08
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że przy takiej obronie (obrońcach) trudno będzie nam bez względu na ilość rozegranych gier czy w lidze czy pucharach scementować tę formację albowiem występuje w niej jeden wielki złom, co niestety dotyczy również 80% naszego składu. Żaden trener mający jakiekolwiek pojęcie o swojej pracy nie przyjdzie pracować z takimi zawodnikami - Maaskant niech dotrwa do końca umowy bo innego trenera lepszego w Wiśle nie zobaczymy bez zmiany kadry zespołu. Asysty Jirsaka mówią same za siebie - gra na dwóch defensywnych pomocników nie zdaje rezultatu.
Odpowiedz cytując