Wyświetl pojedynczy post
atomek21
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 25.09.2011, 16:07
5 minut od startu i już zawodnicy 5 razy leżeli zwijając się z bólu. Uwielbiam tę ligę.

I znowu gra ten drwal Stawarczyk...
Ostatnio edytowane przez atomek21 : 25.09.2011 o godz. 16:14.
Odpowiedz cytując