|
Widzę, że nasz Roberto jest niereformowalny ale widząc grę zespołu od dłuższego czasu nie liczę byśmy go na ławce trenerskiej oglądali w przyszłym sezonie. Kolejna rzecz czy Sobol da radę w ciągu tygodnia rozegrać 3 ważne mecze po 90 minut - obawiam się, że to ponad jego siły i dlatego dziś powinien grać Jirsak w jego miejsce.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 25.09.2011 o godz. 15:42.
|