Wyświetl pojedynczy post
fidello
Senior Member
 
Od: 11.2003
Skąd: kiedyś Olkusz...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 25.09.2011, 15:15
KruQ napisał(a):Wyświetl post
Ja już mam w sobie wkręconą maskę już za chwile jadę na R22 bo nie wytrzymam ! Ja wypluje gardło . POKARZMY POZIOM NASZEJ ARMII!!!

Ciebie bym pokarał, za ortografię
Odpowiedz cytując