CMSNero napisał(a):

nie widzialem , nie slyszalem - skoro dalej sa w tych niskich ligach to wychodzi na to ze to logiczne iz nie slyszalem skoro nie slyszalo tez stado managerow czy innych prezesow - kto by nie chcial gracza do pierwszego skladu za 20 czy 50 tys zlotych - pytanie tylko - dlaczego nie jestes najlepszym managerem w Polsce skoro wiesz gdzie te Lewandowskie , Blaszczykowskie kopia pilke i sa za ta sume do wziecia...
................
pomyslalem ze po znajomosci skoro to rodzina dla Jurka ...(
|
Co za logika! Inni nie znaja + graja w nizszych ligach wiec sa slabi... Brawo!

Zurek zostal sprowadzony do Legii w tym roku z KSZO Ostrowiec a Kaminski chyba rok temu z juniorach Zawiszy (?), wiec nie prawda co ty mowisz! Przynajmniej Zurek mial jeszcze innych propozycji, ale zdecydowal sie na Legie. Problemem jest slaby scouting w Wisle, nic innego!
Aha, a co z moim drugim pytaniem o Kubie B.?
