Wyświetl pojedynczy post
GaoFeng
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: Niemcy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11032
Stary 25.09.2011, 14:35
CMSNero napisał(a):Wyświetl post
nie widzialem , nie slyszalem - skoro dalej sa w tych niskich ligach to wychodzi na to ze to logiczne iz nie slyszalem skoro nie slyszalo tez stado managerow czy innych prezesow - kto by nie chcial gracza do pierwszego skladu za 20 czy 50 tys zlotych - pytanie tylko - dlaczego nie jestes najlepszym managerem w Polsce skoro wiesz gdzie te Lewandowskie , Blaszczykowskie kopia pilke i sa za ta sume do wziecia...

................
pomyslalem ze po znajomosci skoro to rodzina dla Jurka ...(
Co za logika! Inni nie znaja + graja w nizszych ligach wiec sa slabi... Brawo! Zurek zostal sprowadzony do Legii w tym roku z KSZO Ostrowiec a Kaminski chyba rok temu z juniorach Zawiszy (?), wiec nie prawda co ty mowisz! Przynajmniej Zurek mial jeszcze innych propozycji, ale zdecydowal sie na Legie. Problemem jest slaby scouting w Wisle, nic innego!

Aha, a co z moim drugim pytaniem o Kubie B.?
Ostatnio edytowane przez GaoFeng : 25.09.2011 o godz. 14:39.
Odpowiedz cytując