GaoFeng napisał(a):

No disrespect, ale moge cie zapytac czy wogule juz uslyszales o pilkarzach jak np. Zurek, Kaminski czy Chomiuk lub widziales ich w akcji? Niestety w Polsce jest taki kuriozum ze niektore talenty sie marnuja w nizszych ligach a niektore drewniaki sa wsrod najlepiej zarabiajacych pilkarzy Ekstraklasy (Lobodzinski, Bonin,...). Inne pytanie: co myslales jak Jakub Blaszczykowski zostal sprowadzony z czwartej ligi do Wisly?
|
nie widzialem , nie slyszalem - skoro dalej sa w tych niskich ligach to wychodzi na to ze to logiczne iz nie slyszalem skoro nie slyszalo tez stado managerow czy innych prezesow - kto by nie chcial gracza do pierwszego skladu za 20 czy 50 tys zlotych - pytanie tylko - dlaczego nie jestes najlepszym managerem w Polsce skoro wiesz gdzie te Lewandowskie , Blaszczykowskie kopia pilke i sa za ta sume do wziecia...
................
pomyslalem ze po znajomosci skoro to rodzina dla Jurka ...(