Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11031
Stary 25.09.2011, 14:28
GaoFeng napisał(a):Wyświetl post
No disrespect, ale moge cie zapytac czy wogule juz uslyszales o pilkarzach jak np. Zurek, Kaminski czy Chomiuk lub widziales ich w akcji? Niestety w Polsce jest taki kuriozum ze niektore talenty sie marnuja w nizszych ligach a niektore drewniaki sa wsrod najlepiej zarabiajacych pilkarzy Ekstraklasy (Lobodzinski, Bonin,...). Inne pytanie: co myslales jak Jakub Blaszczykowski zostal sprowadzony z czwartej ligi do Wisly?
nie widzialem , nie slyszalem - skoro dalej sa w tych niskich ligach to wychodzi na to ze to logiczne iz nie slyszalem skoro nie slyszalo tez stado managerow czy innych prezesow - kto by nie chcial gracza do pierwszego skladu za 20 czy 50 tys zlotych - pytanie tylko - dlaczego nie jestes najlepszym managerem w Polsce skoro wiesz gdzie te Lewandowskie , Blaszczykowskie kopia pilke i sa za ta sume do wziecia...

................
pomyslalem ze po znajomosci skoro to rodzina dla Jurka ...(
Odpowiedz cytując