Wyświetl pojedynczy post
miodzio
Senior Member
 
 
Od: 11.2010
Skąd: Lębork/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11028
Stary 25.09.2011, 13:40
Ja bym Pareiko, Czekaja i Nuneza zostawił. Na mojej liście o odstrzału w pierwszej kolejności znajduje się akurat Lamey.. a co do podanych nazwisk. Cóż, nie widziałem tych piłkarzy w akcji, ale to są raczej zawodnicy których trzeba jeszcze piłkarsko wychować, bo jak wiadomo proces ten w Polsce trwa nieco dłużej niż na zachodzie..
Odpowiedz cytując