Wyświetl pojedynczy post
KruQ
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 25.09.2011, 13:11
Ja już mam w sobie wkręconą maskę już za chwile jadę na R22 bo nie wytrzymam ! Ja wypluje gardło . POKARZMY POZIOM NASZEJ ARMII!!!
Odpowiedz cytując