Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 25.09.2011, 09:49
tofik napisał(a):Wyświetl post
A nasze śpiące królewny oczywiście pierwsza połowa plaża, druga albo strzelamy bramkę i doczłapiemy do końca albo dostajemy gola, zaczynamy biegać, ale w ataku pozycyjnym jest dupa i mecz kończy sie 0:1.
Pół żartem, pół serio (tak sądzę), ale... jak dla mnie perfekcyjny opis
Tak czy siak taki Ruch trzeba dzisiaj zlać i być już w ścisłej czołówce, koniec zabaw!
Ostatnio edytowane przez filemon : 25.09.2011 o godz. 10:29.
Odpowiedz cytując