Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 25.09.2011, 08:42
Nie mam pewności czy ten mecz wygramy. Ruch to taka swojska ekipa, nie jakieś zblazowane gwiazdeczki. Przeciwko nim trzeba cytując klasyka zapierdalać.

A nasze śpiące królewny oczywiście pierwsza połowa plaża, druga albo strzelamy bramkę i doczłapiemy do końca albo dostajemy gola, zaczynamy biegać, ale w ataku pozycyjnym jest dupa i mecz kończy sie 0:1.
..
Odpowiedz cytując