Galonek napisał(a):

Patrząc na typy w "Konkursie o Wiśle", to całkiem spora ilość osób Najważniejsze, żeby Ruchu nie zlekceważyli piłkarze.
|
Tylko popatrz z kim to Ruch wygrywal - ze slabym Bełchatowej, słaba Jagiellonia (mecz w Chorzowie), z Zaglebiem Lubin u siebie gdzie My tez z Nimi wygralismy a jak przyszły mecze z mocniejszymi przeciwnikami to przegrywali (m.in 0-1 ze Slaskiem i 0-3 z Lechem). Gramy u Siebie, jestesmy faworytami i musimy takie mecze wygrywac. Ruch nie wygral dawno z Nami w Krakowie - nie mozna kolejnej dobrej passy zaprzepascic