Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 25.09.2011, 07:01
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na typy w "Konkursie o Wiśle", to całkiem spora ilość osób Najważniejsze, żeby Ruchu nie zlekceważyli piłkarze.
Tylko popatrz z kim to Ruch wygrywal - ze slabym Bełchatowej, słaba Jagiellonia (mecz w Chorzowie), z Zaglebiem Lubin u siebie gdzie My tez z Nimi wygralismy a jak przyszły mecze z mocniejszymi przeciwnikami to przegrywali (m.in 0-1 ze Slaskiem i 0-3 z Lechem). Gramy u Siebie, jestesmy faworytami i musimy takie mecze wygrywac. Ruch nie wygral dawno z Nami w Krakowie - nie mozna kolejnej dobrej passy zaprzepascic
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 25.09.2011 o godz. 07:04.
Odpowiedz cytując