Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 24.09.2011, 21:30
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
A kto tu ich lekcewazy? Jak sie chce byc mistrzem to u Siebie powinno sie wygrywac takie mecze.
Patrząc na typy w "Konkursie o Wiśle", to całkiem spora ilość osób Najważniejsze, żeby Ruchu nie zlekceważyli piłkarze.
Odpowiedz cytując