Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 24.09.2011, 20:37
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Czytając ten temat http://www.wislakrakow.com/forum/sho...=1627&page=491

zaczynam się zastanawiać czy to jeszcze jest Polska w ogóle ... I to są kibice - płakać czy się śmiać ?
Ja bym się tym zbytnio nie przejmował.Specyfika tego forum jest taka że dziś sporą część stanowią osoby z różnych zakątków kraju którzy tylko dlatego kibicują Wiśle , bo jest to klub osiągający jakiś sukces.I ja nie mam nic przeciwko bo ciężko zacząć przygodę z Wisłą , pochodząc nie z Małopolski, inaczej niż poprzez TV i dobre mecze.

Tyle że niektórzy nadal nie widzą nic innego niż sukces.Stąd Małecki to ...., bo gra chujowo, do tego pyskuje a Melikson 'wporzo', bo gra dobrze a ze jest przerzutem, , a co mnie to obchodzi - byle strzelał gole
Stąd też duże poparcie jeśli chodzi o reprezentacje.Gra dobrze?Gra, paszport ma?, ma - więc proszę bardzo
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując