Galonek napisał(a):

|
Ja pragnę tylko zauważyć, że Ruch wygrał swoje trzy ostatnie spotkania, z Jagą, Zagłębiem i Podbeskidziem. Radziłbym zatem "Niebieskich" nie lekceważyć.
|
A kto tu ich lekcewazy? Jak sie chce byc mistrzem to u Siebie powinno sie wygrywac takie mecze.