Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.09.2011, 20:33
Galonek napisał(a):Wyświetl post
Ja pragnę tylko zauważyć, że Ruch wygrał swoje trzy ostatnie spotkania, z Jagą, Zagłębiem i Podbeskidziem. Radziłbym zatem "Niebieskich" nie lekceważyć.
A kto tu ich lekcewazy? Jak sie chce byc mistrzem to u Siebie powinno sie wygrywac takie mecze.
Odpowiedz cytując