Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.09.2011, 20:18
Ja pragnę tylko zauważyć, że Ruch wygrał swoje trzy ostatnie spotkania, z Jagą, Zagłębiem i Podbeskidziem. Radziłbym zatem "Niebieskich" nie lekceważyć.
Odpowiedz cytując