Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 24.09.2011, 19:34
Rosomak napisał(a):Wyświetl post
...

To tradycja naszych pradziadów, której nie można puścić w zapomnienie.
Jeśli nie umiemy zadbać o Polskość naszego klubu zadbajmy więc o Polskość naszego młyna!

Potrzebujemy patriotycznej flagi a przede wszystkim potrzebujemy patriotycznych opraw. To jest nam potrzebne do życia jak powietrze. Niestety, bez takich akcentów będziemy jedynie nic nieznaczącą w Polsce dużą grupą śpiewających kibiców. Czas sobie to otwarcie powiedzieć!

Trzeba walczyć o wszystko co jest zawarte w naszej tradycji a przede wszystkim trzeba walczyć o naszą białą gwiazdę.
Pamietajcie, ludzie przemijają a Wisła trwać będzie. To w jakiej postaci oddamy Ją następnym pokoleniom zalezy tylko od nas. Trzeba dążyc do tego, by trwała w takiej postaci w jakiej ją stworzono i nam przekazano, czyli z piękną przedwojenną, patriotyczną tradycją, do której nawiązywali nasi poprzednicy i której pielęgnowanie to nasz obowiązek.

Trudno było napisać to lepiej. Mam nadzieję że uda się to wcielić w życie choć...mam nieodparte wrażenia że 3/4 ludzi na R22 ma w dupie czy mieszka w Polsce,Anglii czy Niemczech czy jego flaga jest Biało-Czerwona czy dowolna inna. Obym tylko ja miał takie wrażenie
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując