Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
kisiel92
Senior Member
Od: 07.2007
Offline
#
4699
24.09.2011, 18:43
Tak, to flaga Palestyny. Jednak czemu u nich wisi - tego Ci nie powiem, bo nie wiem
kisiel92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kisiel92
Znajdź inne posty napisane przez kisiel92