Wyświetl pojedynczy post
repek20
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 24.09.2011, 18:40
Jeżeli chcemy zdobyć mistrzostwo (a oczywiście chcemy) to nie możemy się bać przeciwników takich jak Ruch, tym bardziej na swoim stadionie. Wydaje mi się, że wygramy dość pewnie. Na podstawie czego tak sądzę?
1. Więcej niż dobra forma Bitona w ostatnim czasie.
2. Melikson ma coś do udowodnienia, a Ruch to idealny przeciwnik by zaprezentować pełnię talentu.
Odpowiedz cytując