Wyświetl pojedynczy post
nesta
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków, Galicja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5441
Stary 24.09.2011, 18:29
Troche nie rozumiem jak ma wygladac zdrowa rywalizacja o miejsce w skladzie Wisly, jesli Maaskant mowi, ze juz kilka tygodni wczesniej wiedzial kto zagra z Ruchem, kto z Twente, a kto z Legia.. Dziwne podejscie.
Odpowiedz cytując