Wyświetl pojedynczy post
gosc2332
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#565
Stary 24.09.2011, 17:10
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Czy ktos by sie podjal zlozenia komputera pod autocad ?
nie interesuja mnie gry i muzyka.
ma byc megawydajny do grafiki 2d i 3d
Napisz tu http://www.forumpc.pl/index.php?showforum=90 swój temat i Ci ładnie złożą, bo jakby był do gier to mógłbym Ci samemu złożyć ale do autocada to się nie znam
Odpowiedz cytując