7 kotów napisał(a):

Czy ktos by sie podjal zlozenia komputera pod autocad ?
nie interesuja mnie gry i muzyka.
ma byc megawydajny do grafiki 2d i 3d
|
Napisz tu
http://www.forumpc.pl/index.php?showforum=90 swój temat i Ci ładnie złożą, bo jakby był do gier to mógłbym Ci samemu złożyć ale do autocada to się nie znam
