|
Zgadzam się z tym, ale jednak może nas nie być stać. Same kontrakty to koszta rzędu 20 mln zł. Frekwencja jest ostatnio mniejsza, a za sam stadion będzie trzeba sporo płacić. Poza tym znany wszystkim dług wewnętrzny, który nikt nie wie ile aktualnie wynosi. Sądzę, że jak będą 2 mln na okienko zimowe i letnie to będzie świetnie. Jednak tyle nas kosztować może wykupienie Bitona i Nuneza. Oczywiście możemy spróbować sprzedać Małeckiego, czy Kirma.
Ja liczę, że więcej szans będzie otrzymywała nasza młodzież. Jeżeli Machaj debiutuje w wieku Bruda w Ekstraklasie i nie gra źle to myślę, że można Bruda wprowadzać z ławki przy dobrym wyniku. Tak samo Czekaj warto, aby zagrał jakieś 10 spotkań na poziomie piłki seniorskiej. Na wypożyczeniach radzą sobie Nalepa i Chrapek. Liczę, że wśród naszej młodzieży trafi się jakaś niespodzianka. Gdyby chociaż jeden z nich przebił się do pierwszego składu, albo byłby solidnym rezerwowym to już byłoby dobrze.
Jednak nie zgadzam się trochę z nieprzedłużaniem kontraktu Jirsaka. On chyba nie ma bardzo wysokiego kontraktu, a jako zawodnik rezerwowy może nam się przydać. Na tę chwilę gra lepiej od Garguły i jest od niego młodszy. On nigdy nie dostał większej szansy od któregoś trenera. Zawsze był tym rezerwowym. Nigdy też nie był tym najbardziej ofensywnym pomocnikiem, a jako takiego go sprowadzano. Statystyki też go nie bronią, ale często z jego gry było dużo pożytku.
|