Rosomak napisał(a):

|
Mam nadzieję, ze pomysł skandowania "Maor Melikson" to jedynie dobry żart, co chłopaki? Pomysł z transem to chyba też tylko wyłącznie odzwierciedlenie waszego dobrego humoru?
|
Uważasz dopingowanie piłkarza Wisły, na meczu Wisły w Krakowie za żart? Głupota ludzi tu piszących z miesiąca na miesiąc rośnie.