Wyświetl pojedynczy post
śledziu
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14633
Stary 24.09.2011, 13:40
Rosomak napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, ze pomysł skandowania "Maor Melikson" to jedynie dobry żart, co chłopaki? Pomysł z transem to chyba też tylko wyłącznie odzwierciedlenie waszego dobrego humoru?
Uważasz dopingowanie piłkarza Wisły, na meczu Wisły w Krakowie za żart? Głupota ludzi tu piszących z miesiąca na miesiąc rośnie.
Odpowiedz cytując