kacpaw91 napisał(a):

|
Mila i Kazimierczak kosztowaliby nas pewnie tyle co Nunez i Biton. Moim zdaniem lepiej wykupić wspomnianą dwójkę niż kupować nie najmłodszych już piłkarzy, na których transferze nic nie zarobimy w przyszłości.
|
Juz widze jak po Mile ustawia sie kolejka z europy.