Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51480
Stary 24.09.2011, 13:21
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Mila i Kazimierczak kosztowaliby nas pewnie tyle co Nunez i Biton. Moim zdaniem lepiej wykupić wspomnianą dwójkę niż kupować nie najmłodszych już piłkarzy, na których transferze nic nie zarobimy w przyszłości.
Juz widze jak po Mile ustawia sie kolejka z europy.
,
Odpowiedz cytując