Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51479
Stary 24.09.2011, 13:10
Mila i Kazimierczak kosztowaliby nas pewnie tyle co Nunez i Biton. Moim zdaniem lepiej wykupić wspomnianą dwójkę niż kupować nie najmłodszych już piłkarzy, na których transferze nic nie zarobimy w przyszłości. Stan pokazał, że za takie pieniądze jest w stanie znaleźć dobrych piłkarzy. Osobiście uważam, że tamci dwaj by nam się przydali, ale to wydatek rzędu 1,5-2 mln euro. Nie stać nas na to. Prędzej stać nas na młodych polskich piłkarzy grających za granicą, tj. Michał Janota. Co do Kaźmierczaka to ma kontrakt do końca sezonu, ale z opcją przedłużenia o dwa lata. Mila ma do końca następnego sezonu.

Oczywiście środki na transfery zimowe będą uzależnione od tego kto odejdzie. Po ostatnim meczu pomyślałbym nad transferem Garguły, a nie nad nie przedłużaniem kontraktu z Jirsakiem. Jirsak jako gracz szerokiej kadry się przyda. Garguła na tę chwilę gra gorzej od Jirsaka.

Poza tym to chyba nie ten temat na proponowanie zakupów. Choć szczerze przyznam, że podział tematów nie jest do końca dobry. Chyba trzeba wrócić do jednego tematu - tego tematu.
Odpowiedz cytując