Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16761
Stary 24.09.2011, 12:14
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję ze byli Wiślacy (trener - Nawałka, piłkarze - m.in. Kwiek, Mączyński, Magiera) nie dadzą dziś dupala z żydkami.

I nie wiem co za burak wymyślił mecze o 13:30
W Anglii taka godzina to jest normalnosc - tylko w Polsce zawsze zle. Jakby to był mecz w tygodniu o 13:30 to bym sie nie dziwił, ze jest jakis problem ale w weekend? Gornik gra u siebie wiec powinien sobie spokojnie poradzic ze slabiutka Cracovią.
Odpowiedz cytując