Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14621
Stary 24.09.2011, 10:50
snyrting napisał(a):Wyświetl post
A może czas przenieść uwagę z Maora na najważniejszych ludzi w piłce, na tych, dla których organizowane są te mistrzostwa, czyli kibiców?
Dla mnie i pewnie wielu innych, fakt, że ma nas reprezentować osoba, która pierwszy raz nasz kraj odwiedziła kilka miesięcy temu jest skandalem.
Z powodu ludzi, którzy uwielbiają robić burzę w szklance wody, dla Maora był to ciężki tydzień.
Skromny, wrażliwy chłopak z Jawnego, czytając komentarze na swój temat w obu krajach, nie mógł sypiać po nocach, schudł dwa kilogramy, choć i tak był szczupły. Potrzebuje teraz spokoju, wyciszenia i refleksji. Widać, że jest zdecydowanie bliżej reprezentacji Polski i nie o kasę mu chodzi. W kraju swojej mamy znalazł nową ojczyznę, w której najzwyczajniej czuje się lepiej, bo nie widzi u nas tylu przejawów tak bardzo drażniącej go hipokryzji. I ludzie go akceptują, jak swojego. To go nakręca.
Maor, trzymaj się i nie zwracaj uwagi na ekstremistów! Cokolwiek byś nie wybrał, pozostań sobą!


Tutaj więcej:


http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...iksona,1699277
Odpowiedz cytując