|
Senior Member
Offline
|
|
snyrting napisał(a): 
A może czas przenieść uwagę z Maora na najważniejszych ludzi w piłce, na tych, dla których organizowane są te mistrzostwa, czyli kibiców?
Dla mnie i pewnie wielu innych, fakt, że ma nas reprezentować osoba, która pierwszy raz nasz kraj odwiedziła kilka miesięcy temu jest skandalem.
|
Z powodu ludzi, którzy uwielbiają robić burzę w szklance wody, dla Maora był to ciężki tydzień.
Skromny, wrażliwy chłopak z Jawnego, czytając komentarze na swój temat w obu krajach, nie mógł sypiać po nocach, schudł dwa kilogramy, choć i tak był szczupły. Potrzebuje teraz spokoju, wyciszenia i refleksji. Widać, że jest zdecydowanie bliżej reprezentacji Polski i nie o kasę mu chodzi. W kraju swojej mamy znalazł nową ojczyznę, w której najzwyczajniej czuje się lepiej, bo nie widzi u nas tylu przejawów tak bardzo drażniącej go hipokryzji. I ludzie go akceptują, jak swojego. To go nakręca.
Maor, trzymaj się i nie zwracaj uwagi na ekstremistów! Cokolwiek byś nie wybrał, pozostań sobą!
Tutaj więcej:
http://sport.interia.pl/euro-2012/ne...iksona,1699277
|
|