Dokładnie
snyrting, Twoje posty
Maciuś od jakiegoś czasu sięgają dna, mody powiinny dać Ci odpocząć od forum bo mózg Ci się przegrzał już jakiś czas temu.
Nikt nie uważa Maaskanta za jakiegoś super cołcza, drugiego Mourinho itd.
Średniej Europejskiej klasy trener, jednak jak na nasze warunki - bardzo dobry.