Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23816
Stary 24.09.2011, 10:34
Co z tym pobieraczek.pl ? Zarejestrowałem się bo szukałem czegoś, nic nie ściągnałem, a tu mi teraz przychodzi coś o zapłacie? Z tego co się dowiaduje to Urząd Ochrony Konkurecji i Konsumenta, nałożył im jakąś karę ale to nic nie zmieniło, mogę ich sobie olać?
Odpowiedz cytując