|
Co z tym pobieraczek.pl ? Zarejestrowałem się bo szukałem czegoś, nic nie ściągnałem, a tu mi teraz przychodzi coś o zapłacie? Z tego co się dowiaduje to Urząd Ochrony Konkurecji i Konsumenta, nałożył im jakąś karę ale to nic nie zmieniło, mogę ich sobie olać?
|