Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mishau
Senior Member
 
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16755
Stary 24.09.2011, 10:33
Lecia jak ma takie ambicje to niech kupi sobie pilkarzy na odpowiednim poziomie bo zmiana trenera nic nie da. Pamiętam ze w momencie gdy Kafar przejmował Lechie(na 3-4 kolejki przed koncem?) to wiele osób się wypowiadało że "pierwszego spadkowicza juz mamy". Facet utrzymał Lechię a potem wyprowadził drużynę do górnej połówki tabeli. Myślę że to jest maksimim co z tych kopaczy można wyciągnąć. Jeden Traore za dużo nie zdziała.
Odpowiedz cytując