Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14620
Stary 24.09.2011, 10:33
nesta napisał(a):Wyświetl post
Nie widzicie, ze ....a to nie sytuacja u Maora w kwestiach zdrady itp ? Gdzie wy w ogole jestescie niektorzy, na wojnie ? Facet nie ma problemu ze zmiana reprezentacji, bo byc moze nie czuje sie zwiazany blisko ani z Polska ani z Izraelem. .

A może czas przenieść uwagę z Maora na najważniejszych ludzi w piłce, na tych, dla których organizowane są te mistrzostwa, czyli kibiców?
Dla mnie i pewnie wielu innych, fakt, że ma nas reprezentować osoba, która pierwszy raz nasz kraj odwiedziła kilka miesięcy temu jest skandalem.
Odpowiedz cytując