|
Ogryzek, czyli według Ciebie na wyraźne wsparcie kibiców zasługuje tylko kilku naszych piłkarzy? Nawet jak maja jakiś problem?
I chyba tu się różnimy. Bo ja uważam, że każdy kto jest całym sercem z zespołem, powinien dawać otuchę tym piłkarzom, którzy mają jakiś problem. Nieważne czy to jest Małecki (niezwykle związany z kibicami), czy to jest Maor (fantastycznie grający), czy też Diaz - tu odpukać w niemalowane (który gra naprawdę fatalnie i niezbyt jest przywiązany do kibiców). Po prostu uważam, że gdy naszemu piłkarzowi dzieje się krzywda, to on zasługuje na wyraźne wsparcie - bo on jest częścią naszego zespołu. I róbmy właśnie to dla dobra TEGO zespołu.
|