|
Panowie ale po co ta dyskusja na temat transparentu i dopingu skoro i tak w tej kwestii nie macie nic do powiedzenia a ultrasi zrobią i tak jak będą uznawać za stosowne.Jak macie jakieś pomysły to na stadion i pod gniazdo podejść a nie chować sie za forumowym nickiem
|