Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14611
Stary 24.09.2011, 09:25
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A czy inni piłkarze Białej Gwiazdy też dostawali od Ciebie transparenty w ciężkich chwilach?

Ja nie będę gwizdał na Maora tak jak niektóre ćwoki na Małeckiego - ale transparent to przesada.
Nigdzie nie pisałem o transparentach. I uważam że one są zbędne. Ja pisałem, że fajnie byłoby aby Maor odczuł większe wsparcie od nas kibiców (większe niż zazwyczaj).
Ja też nie gwiżdżę na piłkarzy, po prostu żal mi jest gdy widzę gotowe rozwiązanie aby od Małeckiego odwalili się wszyscy krytycy, a on nie chce sięgnąć po nie...
Ostatnio edytowane przez InQ : 24.09.2011 o godz. 09:34.
Odpowiedz cytując