|
Czytając jeden z ostatnich wywiadów z Maaskantem...
Polskich kibiców bolało to, że Apoel miał piłkarzy kupionych za podobne pieniądze, jakie inwestowała Wisła.
Nie zgodzę się. Co innego transfer, co innego pensja. Nie stać nas na żadnego piłkarza z mistrza Cypru, ani z Odense. Zarabiają tam dwa razy lepiej niż w Wiśle. Zresztą to żadna tajemnica, że w Polsce Legia i Lech też płacą lepiej. Działamy na trudnym rynku, musimy szukać ciekawych zawodników za darmo.
|