Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14609
Stary 24.09.2011, 09:17
Cytat:
i lubię patrzeć na grę Meliksona, więc nie chcę stracić takiej atrakcji na R22. I
Tu raczej nie chodzi o tym aby wspierać go dlatego, żeby go nie stracić, bo szybko biega czy coś w tym stylu. Po prostu pewni ludzie przegięli pałę, media poczuły krew, rzucili się na niego jak hieny na padlinę i pewnie też dlatego, że "gra w tej Wiśle Kraków".
Media to samo robią z Patrykiem jak coś przeskrobie. Przynajmniej Maor odciążył na chwile Małego.

I według mnie nie chodzi tu aby robić transparenty, oprawy z jego koszulką, po prostu jakoś symbolicznie pokazać, że kibice Wisly się od niego nie odwracają.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 24.09.2011 o godz. 09:25.
Odpowiedz cytując