Wyświetl pojedynczy post
InQ
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14607
Stary 24.09.2011, 09:15
Ogryzek: weź się ogarnij i nie obrażaj innych! - rozumiem że piszesz z własnego doświadczenia.

Co do mnie w Krakowie żyję od urodzenia. Swoją drogą ciekawe czy byłbyś za Wisłą gdybyś mieszkał i wychowywał się, na osiedlu razem z fanatykami klubu zza błoń i wiedziałbyś że wracając z każdego meczu możesz oberwać nożem w plecy...

I nie wmawiaj mi że nasi piłkarze nie potrzebują wsparcia w ciężkich dla siebie chwilach...
Odpowiedz cytując