|
Senior Member
Offline
|
|
Ogryzek napisał(a): 
Raczej chciałeś napisać - jestem konsumentem nie kibicem i lubię patrzeć na grę Meliksona, więc nie chcę stracić takiej atrakcji na R22. I jestem z Zielonej Góry (albo innej tradycyjnie miejscowości wiślackiej) i mam najwięcej do powiedzenia na temat dopingu na Wiśle. A po studiach jak nie zachaczę się w Krakowie to jadę do Warszawy. Nawet fajnie tam jest Legia albo Polonia i znowu będę "kibicem konsumentem" na Łazienkowskiej.
To nie do Ciebie ale co po niektórych od transparentów wspierających.
|
Hehe, coś w tym jest 
|
|