Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14606
Stary 24.09.2011, 09:15
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Raczej chciałeś napisać - jestem konsumentem nie kibicem i lubię patrzeć na grę Meliksona, więc nie chcę stracić takiej atrakcji na R22. I jestem z Zielonej Góry (albo innej tradycyjnie miejscowości wiślackiej) i mam najwięcej do powiedzenia na temat dopingu na Wiśle. A po studiach jak nie zachaczę się w Krakowie to jadę do Warszawy. Nawet fajnie tam jest Legia albo Polonia i znowu będę "kibicem konsumentem" na Łazienkowskiej.

To nie do Ciebie ale co po niektórych od transparentów wspierających.
Hehe, coś w tym jest
Odpowiedz cytując